Ukázka realizací

Prohlédněte si některé naše realizace levných plechových garáží.

Eurogaráž, Stod u Plzně

Levný plechový sklad o rozměru 3x5m, Dymokury

  • Fotbalový klub z Dymokur dlouho řešil problém, kde uskladní potřebnou techniku. Pořízením hotové levné plechové "boudy" vše vyřešil. Cena 12 tis. Kč.

Plechová garáž o rozměru 3x6m, Čemíny u Plzně - pan Duchoň

  • Pan Duchoň si vybral na skladování dřeva plechovou garáž o rozměru 3x6m z rovnou střechou v základním provedení v pozinku. Doba dodání garáže 4 dny, montáž provedena prostřednictvím našich výhradně českýc montážníků za slabou hodinu. Cena garáže 15tis. Kč bez DPH. Pan Duchoň je natolik spokojený, že zvažuje nákup ještě jedné garáže a to tentokrát na skladování zahradní techniky.

Plechová garáže po montáži. Montáž jsme provedli na přání zákazníka pouze na rostlý terén.

Plechová garáž,  Soběslav - Bohm s.r.o.

  • Majitel společnosti Bohm s.r.o. pan Bohm delší dobu řešil problém se skladováním zahradní techniky v rámci svého výrobního areálu. Pořízením naší levné plechové garáže v nejpopulárnějším rozměru 3x5m vše vyřešil. Montáž garáže zajistili naši montážníci. Cena plechové garáže včetně montáže v tomto provedení 12 tis. Kč bez DPH.

Plechová garáž,  Tuchoměřice - pan Sýkora

  • Pan Sýkora z Tuchoměřic si vybral pro uskladnění stavebního nářadí a materiálu na svojí stavbu populární garáž 3x5m z základním provedením z pozinku. Pod garáž si připravil pouze základní podsyp z makadamu, který mu dále poslouží jako první vrstva pro realizaci budoucím zpevněných ploch. Doba dodání 3 dny, cena garáže 12 tis. Kč.

Plechová "EUROGARÁŽ" ,  Vojkov - manželé Janouškovi

  • Manželé Janouškovi z Vojkova vyřešili svůj problém s parkováním pořízením nové plechové "EUROGARÁŽE" za necelých 40 tis. Kč. včetně montáže a výklopných vrat v ceně.

Plechová garáž v barvě RAL dle vzorníků barev, Trpísty - manželé Potužákovi

  • Manželé Potužákovi z Trpístů u Tachova si pořidili hned dvě plechové garáže v červené barvě RAL na přání. Jednu plechovou garáž se sedlovou střechou a výklopnými vraty mají na své auto, druhou garáž používají jako dílnu, kde také skladují zahradní techniku.

Plechová zvýšená garáž v barvě RAL, Jičín - pan Rulf

  • Pan Rulf se přestěhoval do Jičína a v novém rodinném domě neměl parkování pro svůj obytný vůz. Pořízením speciálně zvýšené plechové garáže vše vyřešil. Zde je postup montáže, kterou jsme mu v rámci svých služeb samozřejmě zajistili. Čistá světlá průjezdová výška pod vraty 3,5 m, výška garáže ve stítu 4,5m!

Provedení EUROGARÁŽ v bílé barvě s plochou střechou

Nejpopulárnější plechová garáž o rozměrech 3xm

Standardní plechové "EUROGARÁŽE", které již základní ceně obsahují výklopná vrata.

Samostatná plechová garáž v barvě RAL