Proč koupit levnou garáž od nás

 

Popularita levných plechových garáží z Polska stále roste. Rozsáhlá nabídka v této oblasti zároveň umožňuje jednoduše vybrat model s takovými dispozicemi, jaké potřebujete. Největší roli však hraje cena těchto levných garáží, která je oproti tradiční zděné, betonové nebo prémiové plechové garáži Siebau několikanásobně nižší. Při každém nákupu, obzvláště jde-li o levné plechové garáže, je třeba se mít na pozoru a vybrat skutečně spolehlivého prodejce. Jaká jsou rizika? A jak se jim snadno vyhnete? To se dozvíte v tomto článku.

levne garaze

 

Levné plechové garáže nabízí v ČR celá řada prodejců. Spolehliví i nespolehliví. Včetně samotných výrobců, kteří je zde nabízejí skrz vlastní síť obchodních zástupců. Ti hromadí objednávky a výrobce následně zajišťuje hromadný rozvoz garáží k zákazníkům po celé ČR, což je z pohledu výrobce/prodejce velmi praktické a především ekonomické. Pro vás, jako zákazníka to však zpravidla znamená nepříjemnosti a komplikace. Často se stává, že dodání neproběhne v avizovaném termínu, dochází tak k několikahodinovému, ale spíše až několikadennímu zpoždění dodání zakoupené garáže.

 

 

 

V případě pořízení a dopravy přímo z Polska či od polského dealera, je zde riziko jazykové bariéry a ztížené komunikace, případně dokonce neochoty ze strany obchodníka, vyjít zákazníkovi vstříc v otázkách dopravy, způsobu platby, pomoci při výběru... běžnou praxí je možnost platby pouze tzv. na ruku, bez dodání faktury a dalších potřebných dokladů. Zákazníci tak často prakticky ztrácejí záruku a možnou reklamaci vyřeší jen velmi obtížně, pokud vůbec.

 

Proč koupit levnou garáž od Hobbytec?

Výhodné ceny, srovnatelné s cenami výrobce. Nejprodávanější modely plechových garáží máme vždy skladem, připravené k okamžitému odběru. Dodání v dohodnutém termínu. Disponujeme největším ukázkovým centrem garáží a přístřešků v ČR, kde si můžete jednotlivé modely prohlédnout. Montáž zajišťují naši špičkoví čeští zaměstnanci. Vždy se s námi domluvíte a rádi vám zodpovíme všechny otázky. Nebo pomůžeme s výběrem vhodného typu garáže. Doklady a záruka k zakoupené garáži je samozřejmostí.

Neztrácejte čas ani nervy s nespolehlivými prodejci. Vsaďte na profesionály, jedničku v oboru – HobbytecCZ s.r.o.

 

showroom