23.2.2018

V současnosti se spousta lidí snaží při stavbě garáže ušetřit. Většinou se totiž strašně vyčerpá stavbou domu a na garáž už jim buď nezbývají vůbec peníze, nebo jenom velmi málo. Naštěstí jsou tu i levné garáže. Nabízejí ale také kvalitu?

Plachty snesou náročná měřítkaplachtová garáž

Můžete si být jisti, že ano. I levné garáže v současnosti dokážou nabídnout dostatečnou kvalitu. Dokonce třeba i plachtová garáž bez obtíží snese i hodně náročná kvalitativní měřítka. Plachta vydrží i namáhání je průtažná a pružná. Nehrozí, že by se mechanicky protrhla. Proto i když velká část lidí nepočítá s plachtovou garáží jako stabilním řešením parkování vašeho vozu, není to problém. Plachtová garáž je kvalitní i levná.

Eliminujete riziko požáru

Za velmi dobrou cenu získáte také plechové garáže. Ty už v dnešní době nabízejí také mimořádně dobrou kvalitu. Podmínky v plechových garážích jsou naprosto srovnatelné s garážemi betonovými. Najdete tu příjemné prostředí se zajištěným odvětráváním, takže se například nemusíte bát toho, že by stoupalo riziko požáru. Navíc plechovou garáž si můžete dovolit koupit i větší, protože jsou cenově opravdu mimořádně výhodné.

Zkuste plechovou garáž se sedlovou střechou

Také si můžete pořídit plechové garáže s omítkou. Ty budí na první pohled dojem, že jsou zděné. Teprve na druhý pohled, či spíše bližší prozkoumání zjistíte, že ve skutečnosti jsou z plechu. Díky jejich nízké ceně na koupi vyděláte. Můžete si pořídit třeba i plechovou garáž se sedlovou střechou, záleží pouze na vás, co vám bude nejlépe vyhovovat z naší nabídky.

Betonová garáž nabízí také dobré řešení

I betonové garáže jsou samozřejmě ve srovnání s garážemi zděnými mnohem výhodnější koupí. Seženete je totiž kolem za cca 125 tisíc korun, přičemž zděná stavba garáže může vyšplhat klidně i ke 200 tisícům korun. Navíc do stavby garáže svépomocí investujete obrovské množství energie a času. Kdybyste tuto energii a čas přepočítali na peníze, došli byste k neuvěřitelným výsledkům.