14.2.2018

Potřebujete garáž? Pokud ano, pak určitě zvažujete, jakou si vybrat. Některé varianty jsou levnější, jiné dražší. Představíme vám řešení, při kterém ušetříte hodně peněz.

Jak všechno zvládnout co nejrychleji?ralsedlo

Každý chce z pochopitelných důvodů ušetřit, ale na druhou stranu byste při výběru garáže neměli ustupovat z kvalitativních hledisek. První otázku, kterou musíme zodpovědět, je zda, stavět svépomocí, nebo si najmout firmu, která garáž vybuduje na klíč. Výhodnější je, nechat si udělat stavbu na klíč. Zvládnete to rychleji, i když není řečeno, že ušetříte. My ale známe ještě třetí cestu, kde zcela určitě ušetříte. Jmenuje se hotové garáže. V tomto případě si necháte dodat již hotovou, postavenou garáž. Jde o nejvýhodnější řešení.

Bude parkovat už druhý den

Budování garáží je zdlouhavé a finančně mimořádně nákladné. I v případě, že si najmete firmu a necháte si od ní zhotovit garáž na klíč, bude vás to stát hodně peněz. V okamžiku, kdy ale začnete tyto dva způsoby pořízení garáže porovnávat s hotovou garáží, hned zjistíte, co je nejvýhodnější. Jednoznačně hotová garáž. Její pořízení vás bude stát naprosté minimum času. Prostě se jednoho dne rozhodnete, kterou vyberete a objednáte ji. Zaplatíte ji. Domluvíte si termín, kdy vám ji dovezou. Klidně vám může betonová garáž stát už druhý den na dvorku.

Tip: plechové garáže

Ušetříte nejenom čas

Rychlost dodání je mimořádná. Čas ale není tím jediný, co ušetříte. Už prefabrikovaná betonová garáž je výrazně levnější než garáž stavěná svépomocí. Tam se mohou výdaje postupně nasčítat, a nakonec se třeba vyšplhat až na 250 tisíc. Zatímco betonovou garáž pořídíte i za polovinu. Pokud se rozhodnete třeba pro plechovou nebo plachtovou garáž, mohou být tyto výdaje ještě mnohem nižší. Takže pečlivě zvažujte ta nejlepší řešení a rozhodněte se správně.