25.1.2018

Zaparkovat auto s minimálními náklady je cílem většiny lidí. Stačí vybrat správnou garáž a může se vám to velice snadno podařit. Které garáže jsou nejlevnější?

Kvalita za rozumnou cenuimg 5147

Mnoho lidí chce levnou garáž, ale přitom odmítá slevit ze svých požadavků na kvalitu. To je samozřejmě logické. Nikdo nechce kupovat předražené zboží. Minimálně žádá dostatečnou kvalitu za rozumnou cenu. Na druhou stranu kvalita něco stojí, a to platí i v případě garáží. Jak se s tím vypořádat? Nejjednodušším řešením je zvolit plechové garáže. Nabízejí standard, na který jste zvyklí u betonových garáží, a přitom jsou o poznání levnější. Ukazují se tedy jako smysluplný kompromis ceny a kvality.

Garáž stojí do několika hodin

Plechové garáže z Polska jsou z vnější strany obloženy kvalitními trapézovými plechy. Montáž garáže je jednoduchá a rychlá. Navíc k této „stavbě“ – ono tedy o žádnou stavbu v tom klasickém smyslu toho slova nejde, protože vše jednoduše smontujete a garáž stojí během jediného dne, respektive několika hodit, nepotřebujete ani žádné stavební povolení. Úplně stačí ohlášení. Ušetříte si tedy boj s úředním šimlem, což je další plus – i čas strávený na úřadě jsou peníze. Stejně rychlá jako montáž garáže je i její demontáž a případný přesun na jiné místo. Je užitečné vědět i toto.

Nepotřebujete základovou desku

Jedině v případě, že by plechová garáž přesáhla rozměry 25 m2, potom byste si museli na úřadě vybavit stavební povolení. To tedy připadá v úvahu třeba u dvojgaráže nebo řadové garáže, do které chcete umístit flotilu firemních aut. Klasická dvoukřídlá vrata se dají nahradit výklopnými. Úsporu materiálu, času i energie přináší i skutečnost, že nepotřebujete základovou desku, neboť se garáž dá posadit i na patky nebo základové pásy. Ukazuje se zkrátka, že při výběru levné garáže jsou ty plechové opravdu dobrou volbou.