12.10.2017

Aut stále přibývá. Mnohé rodiny se nespokojí s jedním vozem, potřebují hned dvě auta. Přitom nejde o rozmar, ale naprostou nutnost. Jeden vůz potřebuje manžel, druhý manželka. Každý totiž jezdí do práce jinam, v jinou hodinu a kromě toho potřebuje pro rodinu zajistit i spoustu dalších povinností. Proto se hodí probrat možnosti, jak nejlevněji garážovat auta.

Betonový prefabrikát je lacinějšíeurogaraz 5

Jak již bylo řečeno, v mnoha rodinách jsou dva vozy samozřejmostí. Přitom ale málokde počítají s tím, že budou mít dvě garáže. Někde se jednou garáží počítá třeba už rovnou v projektu domu, jenže kam dát garáž pro druhý vůz? A co když už na garáž pro druhý vůz nezbyly finanční prostředky? Klidně se to může stát, protože i když je třeba betonová garáž mnohem levnější, než garáž stavěná svépomocí, i tak se bohužel značně prodraží a napne rodinný rozpočet.

Každý chce stavět na svém

Nikdo ale nechce nechat druhý vůz jen tak napospas zlodějům na ulici. Minimálně přístřešek na auto by si zasloužil, a to přímo na vašem pozemku. Nikdo totiž nebude investovat do přístřešku na obecním pozemku, každý chce stavět na svém. Zamčená brána by měla dostatečně ochránit váš vůz před pokusy nenechavců ho odcizit. A kvalitní střecha přístřešku zase od sněhu, deště, větru i krup. Proto minimálně do takového řešení byste investovat měli. Za úvahu ale stojí i komfortnější garážování.

Můžete si dovolit i větší prostor

Jestliže byste raději dali přednost levnému řešení, které ovšem přinese vašemu vozu dostatečný úkryt, pak jsou dobrým řešením plechové garáže. Nejsou finančně zdaleka tak nákladné jako garáže z betonu. Díky tomu si můžete pořídit i větší garáž, jejíž prostor se následně dá různým způsobem využít, třeba jako kutilská dílna nebo sklad náhradních dílů pro auto. Uvidíte, že toho litovat nebudete.