2.8.2017

Potřebujete rychle a levně vyřešit parkování pro vůz? Pak sáhněte po řešení v podobě montované plechové garáže.


Jednoduchý systém


Jednoduchý systém, kdy se garáž z plechu staví podobně jako skládačka, vás potěší. Není potřeba žádné složité úřadování nebo vytváření základové desky. Plechovou garáž můžete umístit na betonové patky. Stavět můžete garáž okamžitě poté, co je vám přivezena na pozemek.


Výhody plechové garáže


Jaké jsou výhody plechové garáže? Nejenže poskytuje rychlé řešení pro parkování vozu, ale také je snadno dostupná z hlediska ceny a vysoce variabilní. Můžete si zvolit plechovou garáž na míru svým potřebám a požadavkům.


Nebojte se vzhledu


Co se týče vzhledu montovaných garáží, nemusíte se toho bát. Na trhu najdete i modely opatřené omítkou, kterou barevně doladíte k jejich okolí. Garáž z plechu nemusí být ošklivá hranatá bouda. Naopak si lze vybrat typ střechy, oken a dveří, barvu, ale také typ vrat. Nejoblíbenější jsou sekční garážová vrata na dálkové ovládání.


Rychle a levně


Největší výhodou plechové garáže je rychlé dodání. Oproti zděné garáži ušetříte až 60% nákladů. Garáž lze snadno smontovat, bez složitého nářadí to zvládnete ve dvou lidech. Montovaná garáž navíc nemusí sloužit pouze jako garáž. Lze ji využívat jako sklad, dílnu, odkládací prostor na nářadí, apod. Výhodu je také rychlá demontáž. Pokud potřebujete garáž přestěhovat, není nic jednoduššího, než ji rozložit a odvézt na jiné místo. V případě, že se stěhujete, můžete si ji vzít sebou a nepřijdete o své parkovací místo.