25.7.2017

Klasické interiérové vířivky jistě znáte. Víte však, že existují venkovní vířivky, které vám umožní relaxovat bez ohledu na počasí?


Proč si zamilovat vířivku?

Venkovní vířivky nejsou žádnou novinkou u nás ani ve světě. Tento trend k nám pronikl před několika lety. Jakmile jednou vyzkoušíte venkovní vířivku, rozhodne se zakoupit si ji. Vířivka kromě odpočinku nabízí příjemnou regeneraci těla. Nemusíte se omezovat ani počasím a jeho proměnlivostí. Nevadí ani teploty pod bodem mrazu, voda ve vířivce vám poskytne teplotu až 40 stupňů Celsia.


Vliv na zdraví

Kromě zmíněného relaxačního účinku na organismus nám pobyt ve vířivce pomáhá odbourat stres a uvolnit mysl. Vířivka je ideální pro ty, kdo trpí nespavostí a poruchami krevního oběhu. Moderní vířivky nabízí hydromasáž, která zlepší prokrvování jednotlivých částí těla, zbaví kůži odumřelých tkání. Blahodárný vliv má také na bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby.


Jak si vybrat vířivku

Na trhu najdeme nepřeberné množství vířivek pro domácí wellness. Výběr můžete být pro někoho složitý, proto je vhodné obrátit se na odborníky. Nejenže vám pomohou s výběrem vhodné vířivky podle vašeho požadavku, ale navíc vám provedou odbornou montáž.


Kvalitní servis

Při nákupu vířivky je také potřeba zvolit si prodejce, který poskytne kvalitní servis a záruku. Vybrat si můžete z celé řady vířivek s ohledem na počet osob, které ji budou využívat, na četnost využití i na umístění. Menší vířivky se hodí na balkon či na terasu, větší rovnou do zahrady. Nezapomeňte také na zastřešení. To umožní využívat vířivku i při špatném počasí, zároveň ji ochrání před nečistotami.