29.6.2017


Prázdniny se blíží a děti budou chtít dovádět na zahradě. Víte, čím je zabavit?


Zahrada je místem také pro děti


Zahrada je skvělým místem pro děti. Chcete-li pořídit hračky a herní prvky, aby se děti zabavily, nemusíte se bát velkých finančních výdajů. Na vymezeném trávníku mohou hrát fotbal, kuželky, badminton, apod. Pro menší děti můžete vybrat také stan či týpý. Pro menší děti přijde vhod houpačka.


Trampolína je top


Děti se bez pohybu neobejdou, rády skáčou a trampolínu si zamilují okamžitě. Tento typ zábavy uvítají také rodiče. Děti budou v dohledu na jednom místě a vy si můžete dát na terase šálek kávy. Trampolíny jsou vhodné pro menší i větší zahrady. Velikost je při jejím výběru zásadním parametrem. Stát by měla v polostínu.


Atrakce, které neomrzí


Základem zábavy na zahradě jsou také pískoviště a skluzavka. Jednotlivá stanoviště bychom měli mít blízko sebe, ale zároveň tak, aby se děti navzájem neomezovaly. Pískoviště rovněž postavte do polostínu. Oblíbené jsou herní soustavy, dětská hřiště, které obsahují řadu herních prvků.


Jednoduché houpačky


Na výběr je také celá řada houpaček a houpacích sítí. Klasickou závěsnou houpačku lze pověsit na pergolu, do dveří garáže či na strom. Houpací sestava s kostrou a dvěma houpačkami vedle sebe je vhodná pro více dětí. Všechny herní prvky musí splňovat přísné bezpečnostní a hygienické normy, aby nedošlo ke zranění dětí či dítěte. Vybírejte dětské hřiště od ověřených výrobců, kteří mohou doložit veškeré certifikáty. Děti mějte v zahradě vždy pod dohledem.