16.5.2017

V dnešní době je zcela standardním jevem více vozů v rodině. Pak nastává otázka, kde všechny ty vozy zaparkovat. Jedním z levných a nenáročných řešení je pak pořízení plechové garáže.


Mobilní plechové garáže

Pořídili jste si další vůz a máte garáž pouze pro jeden vůz nebo je váš dům architektonicky řešen tak, že již není možné přistavět garáž? Pak je plechová garáž skvělou variantou. Musí stát na rovné ploše, poskytne tak velkou stabilitu, širokou variabilitu co se týče rozměrů a doplňků.


Plechové garáže přináší řadu výhod

Největší a nespornou výhodou je, že se obejdete bez stavebního povolení. Oproti zděné garáži zaplatíte jen zlomek ceny. Výhodou je také její mobilita. Díky použitým materiálům je možné si vybrat z mnoha barevných variant.


Nejoblíbenější modely garáží

Plechová garáž s pultovou střechou pozinkovaná - je kvalitní plechová garáž v pozinku. Vybrat si můžete mezi sedlovou a pultovou střechou. Konstrukce je tvořena ocelovým rámem z L profilů a silným základním nátěrem.

Plechová garáž s pultovou střechou v barvě RAL - plechová garáž je opatřena barevným lakem na přání dle vzorníku RAL. Vybrat si lze plochou střechu se spádem dozadu nebo sedlovou střechu. Stěny a střecha jsou ze žárově zinkovaného trapézového plechu.

Plechová dvougaráž s pultovou střechou v barvě RAL - oblíbená je také tato dvojgaráž. Je vyvedena v barevném provedení RAL. Garáž je vybavena dvoukřídlými vraty s vlastním zámkem a klíči. Plechovou garáž lze přizpůsobit velikostně do výšky i do šířky.