10.5.2017

Ochránit vozidlo v podmínkách, které mnohdy panují v našich ulicích, není zrovna jednoduché. I když budete mít štěstí a vandalové a zloději se vašemu vozu vyhnout obloukem, stále vám ho může zdevastovat třeba krupobití.


Super cena

Nejlepší ochranu zajišťuje garáž, i když ani zde se nemůžete stoprocentně spolehnout na to, že se do ní někdo nevloupá. Pokud je však garáž situována hned u domu, riziko vloupání se blíží nule. Ovšem postavit pro své vozítko krytí hned u doma vyžaduje nemalé finanční náklady. Alespoň v případě, kdy se budete řídit tradicemi a vaše volba padne na zděnou garáž. K sehnání jsou totiž i alternativy, které jsou nesrovnatelně levnější. Jsou totiž z plechu.


Velmi rychlá montáž

Samozřejmě, že plechová garáž není zdaleka tak pevná jako verze z cihel či dokonce z betonu, ale odolá dešti, sněhu i kroupám. Není potřeba pro ni chystat základy, stačí ji ukotvit do betonového podloží. Je ale možné použít i zemní vruty. Garáž z plechu se také velice snadno montuje. Dát dohromady jednotlivé díly netrvá příliš dlouho, ale kdybyste si mysleli, že s tímto úkonem budete mít potíže, můžete požádat o montáž dodavatele. Je potřeba se s ním ale domluvit ještě před dodáním.


Velké prostory

Plechovou garáž si lze objednat v mnoha provedeních a velikostech. Není potřeba se omezovat, skutečně se jedná o velice levnou záležitost. Prostorné parkování pro více vozidel lze mít za pakatel. Omezit vás může pouze velikost vašeho pozemku. Prostorná garáž se dá využívat nejen k parkování, ale i jako skladiště pro zahradní nářadí.


Snadné přemisťování

Přemístit garáž z plechu je velice jednoduché. Musí být samozřejmě ve složeném stavu, velkou kostku jen tak nepřevezete. V rozmontované formě se ale snadno vleze i do středně velké dodávky. Jedná se tak v podstatě o mobilní garáž.