3.5.2017

Mobilní garáže jsou skvělým řešením, jak si vybudovat velkou nebo naopak bezbariérovou garáž. Stačí zvolit vhodnou velikost.


Přizpůsobivá

Mobilní garáž z plechu je snadno přizpůsobivá vašim potřebám. Vybrat si je možné z mnoha velikostí, typů. Na vaše přání si můžete zvolit pultovou či sedlovou střechu, ale také různou šířku garáže i typ garážových vrat. Pokud stojí garáž na rovné ploše, je zcela bezbariérovým a jednoduchým řešením.


Lehká garáž

Plechové garáže nejsou jen ošklivé plechové stavby. Naopak si můžete vybrat lehkou plechovou garáž, která se vyrábí z trapézových nebo rovných plechů. Jednotlivé díly můžete k sobě přivařit nebo připevnit pomocí šroubů. Plech je velmi odolný, žárově pozinkovaný.


Jaká vrata?

Důležité jsou nejen u plechové garáže vrata. Vybrat si můžete sekční nebo výklopná vrata, které ušetří další místo v garáži. Základní modely levných garáží umožňují vybavit garáž také různými policemi, vytápěním, klimatizací, osvětlením a dalším příslušenstvím tak, aby garáž sloužila k vaší plné spokojenosti. Vrata mohou být vybavena dálkovým ovládáním, elektrickým pohonem.


Garáž nebo přístřešek?

Pokud nemáte dostatek prostoru na pozemku, může garáž nahradit také přístřešek na auto. Vyrábí se z masivního dřeva, hliníku nebo oceli. Přístřešek pojme jeden až dva vozy, klidně i karavan, může posloužit také jako kryté posezení. Moderní přístřešky mohou být také součástí garáže jako další parkovací stání nebo také jako zakrytí přístupové cesty domu. Snadno tak z vozu vystoupíte a dojdete domů v dešti i sněhové vánici, aniž byste museli zmoknout.