26.4.2017

Garáž je nejspolehlivějším způsobem, jak vůz ochránit před mnoha vlivy. V místech, kde není možné mít zděnou garáž, je alternativou plechová garáž. Proč?


Plechová garáž snadno a rychle

Plechová garáž je jednoduchý systém plechů, které smontujete či svaříte dohromady velmi rychle. Garáž postaví schopní řemeslníci za pár hodin, případně si lze zařídit montáž rovnou od dodavatele. Stavba plechové garáže nevyžaduje žádné betonové základy, díky tomu není třeba ani stavební povolení. Stačí si vybrat, jak velkou garáž potřebujete, zda pro jeden či dva vozy, či potřebujete řadovou garáž. Chcete zároveň dílnu? Stačí si vybrat větší variantu.


Levné řešení

Montovaná garáž z plechu je levné a efektivní řešení. Poslouží dobře nejen jako garáž, ale také jako příruční sklad, dílna nebo skladiště pneumatik. Garáž můžete snadno montovat i demontovat. Plechová garáž rozhodně nestrádá ani po estetické stránce. Garáž si můžete vybrat v libovolné barvě podle vzorníku RAL.


Vrata pro plechovou garáž

V plechové garáži využijete také kvalitní plechová vrata. Vybrat si můžete sekční či výklopná vrata. Jaké řešení vám bude nejvíc vyhovovat, záleží pouze na vás. Výklopná vrata nabídnou více prostoru v garáži, zasunují se až pod strop. Nesmí chybět ani dálkové ovládání pro jednoduchou manipulaci.


Příslušenství

Plechová garáž může být také doplněna omítkou. Součástí plechové garáže může být podlaha z libovolného materiálu. Nejčastěji využijete betonovou garáž, která dokonale splňuje protipožární, bezpečnostní i hygienické předpisy. Plechovou garáž můžete doplnit o vytápění, klimatizaci nebo například o různé regály, police či závěsné systémy.