21.4.2017

Levné plechové garáže, které se vyrábí v Polsku jsou velmi populární. Je však potřeba si vybrat správně.


Levná garáž neznamená nekvalitní

Fakt, že je plechová garáž levná, neznamená, že je nekvalitní. Vyhněte se však garážím od neznámých výrobců, které na jejich výrobu používají pouze tenké plechy, které často nejsou chráněny proti korozi.


Plechová garáž má mnoho možností využití

Pořízením plechové garáže si zakoupíte nejen místo na parkování svého vozu či vozů, ale také ji využijete jako sklad materiálů, sportovních věcí. Se správně zvolenou velikostí se může stát rázem parkovacím místem pro karavan nebo dokonce loď.


Odolnost

Výhodou plechové garáže je její odolnost vůči povětrnostním vlivům. V zimě bude vaše auto ukryto před námrazou a sněhem, v létě před přímým UV zářením. Garáž je potřeba umístit tak, aby v létě nestála na přímém slunci, plech se snadno rozpaluje. Levná plechová garáž je spolehlivým řešením pro všechny, kdo chtějí mít odolnou garáž, kterou lze dle potřeby přesunout z pozemku na pozemek.

 

Jednoduchá montáž

U plechové garáže oceníte také jednoduchou montáž. Vybrat si můžete jednoduché modely se sedlovou či pultovou střechou. Součástí by měl být také okap. Plechové garáže můžete vybírat co se týče velikosti, příslušenství, typu vrat. Garáž může být také zateplená a izolovaná, což oceníte především v zimě. Parkování v garáži má svá pravidla a požadavky, je potřeba zajistit pravidelné větrání. Plechová garáž umožní dodání vzduchotechniky, které větrání usnadní. Plechovou garáž si můžete vybrat v mnoha barvách, dle vzorníku RAL viz barevné plechové garáže.