18.4.2017

Mít garáž nebo nemít? Toť otázka. Za pár hodin můžete mít postavenou levnou plechovou garáž, se kterou získáte mnohem více, než myslíte. Proč byste měli pořízení garáže zvážit?


Zákeřné počasí

Prší nebo mrzne a sněží? Máte zmrzlá veškerá okna a navíc i sedadla a volant? Sníh, který přes noc zasype vaše auto, vy jej pak musíte ráno složitě odhrabávat. Vy se pak zdržíte a zpravidla přijedete pozdě do práce. Plechová garáž vám pomůže ochránit auto před tímto počasím, usnadní vám život.


Zloději a vandalové

Auto stojící před domem, na parkovišti či příjezdové cestě je častým lákadlem pro vandaly a zloděje. Můžete se tak dočkat propíchnutých pneumatik, rozbitých oken i poškrábaného laku v tom lepším případě. Garáž vám vůz ochrání.


Prodloužíte životnost vozu

Pokud necháte svůj vůz parkovat venku, zpravidla začne po čase rezavět. Plechová garáž ochrání vůz před rosou, pylem, prachem i hmyzem. Garážováním vozu ušetříte peníze za častou návštěvu myček a autoservisu. Parkováním vozu v garáži jeho životnost prodloužíte až dvakrát.


Rychlé a levné řešení

Nemáte čas se neustále starat o auto a hlídat, zda není trnem v oku vandalům? Pak je potřeba si pořídit montovanou garáž, která je rychlým a levným řešením. Montovaná garáž šetří vaši peněženku, předejdete celé řadě problémů. Garáž lze přizpůsobit na míru svým potřebám. Vybrat si můžete velikost, šířku, barvu, boční dveře a řadu dalších důležitých prvků. Garáž vybírejte s ohledem na způsob využití, na velikost vozu. Garáž můžete využívat také jako dílnu, příruční sklad nebo prostor pro uložení zahradního nábytku.