13.4.2017

Automobil by neměl být vystavován denně různým povětrnostním podmínkám, proto je vhodné pořídit pro něj garáž. Chcete levné řešení?

 

Levná plechová garáž

Levná plechová garáž je velmi praktická. Díky své užitné funkci plně nahradí klasickou zděnou garáž, na kterou ne každý má příslušnou hotovost po ruce. Garáž lze velmi rychle smontovat i demontovat a v případě potřeby převést na jiné místo. 

 

Široký výběr

Pokud toužíte po plechové garáži, jistě vás potěší široký výběr typů. Můžete si pořídit jednoduché plechové garáže, které snadno a rychle postavíte na svém pozemku. Garáž lze přizpůsobit co se týče vzhledu, velikosti i doplňků. Lze mít také řadové garáže či dvojgaráž.

 


Skladovací prostor

Plechovou garáž nemusíte využívat pouze pro parkování vozu. Je možné ji použít například jako příruční sklad materiálů, dočasnou šatnu pro dělníky nebo jako odkladiště nepotřebných věcí či menší dílnu. Podle účelu použití zvolte vhodnou velikost garáže. Plechová garáž je vhodným řešením pro ty, kdo nechtějí investovat do dlouhodobého pronájmu nemovitostí a chtějí mít své věci pod dohledem. Zabezpečit plechovou garáž není žádný problém.

 

Odolné materiály

Zvolíte-li si kvalitní garáž od ověřeného prodejce, poslouží vám desítky let. Odolné materiály garáže není potřeba nijak složitě udržovat. Garáž by měla být ze silnějšího plechu, který je odolný proti korozi. Vyhněte se nekvalitním polským modelům, které jsou z tenkého plechu a už menší škrábanec je důvod k tomu, aby začala celá garáž korodovat. Kvalitní plechová garáž má mít také okap, okna, boční dveře a výklopná či křídlová vrata.