3.4.2017

Vůz před domem nechce parkovat každý, je vhodnějším řešením pro něj pořídit garáž. Montované garáže jsou skvělou alternativou ke klasickým zděným garážím.


Plechové garáže

Výhodou montované garáže je rychlost výstavby. Jejich montáž je rychlá, navíc jsou mobilní garáže plechové na auto snadno demontovatelné. V případě stěhování je jednoduše rozmontujete, převezete a znovu složíte. Plechová garáž je velmi oblíbená také z důvodu nízké ceny. Není problém ji ani zabezpečit. Stačí zvolit správný zamykací systém, například sérii zámků a závory.


Plechové garáže jsou nejoblíbenější

Prefabrikované garáže mohou být betonové, zděné i dřevěné, ale největší popularitu má plechová garáž. Pro mnoho lidí může být problém jejich vzhled, nicméně lze speciální povrchovou úpravou a nástřikem vykouzlit nádhernou garáž. Výhodou je rychlá mobilita, velká variabilita rozměrů. Nevýhodou je náchylnost na mechanické poškození, je méně odolná vůči změnám počasí.


Výstavba plechové garáže

Pro postavení garáže plechové potřebujete jen čtyři betonové patky, do kterých se usadí jednotlivé stěny. V případě potřeby můžete dodělat betonovou nebo zděnou podlahu. Některé garáže mají podlahu již jako součást konstrukce. Garáže jsou velmi jednoduché předpřipravené stavebnice.


Plechová garáž nejen na auto

Plechové garáže se díky jednoduché výstavbě stále častěji využívají jako velký zahradní domek. Podle potřeby v něm uskladníte nebo uschováte nářadí, zahradní nábytek nebo uskladnit brambory či řepu. Montované garáže s pozinkovanou úpravou jsou chráněny proti korozi. Lze si vybrat i varianty se zateplením a omítkou. Levné druhy plechových garáží snadno korodují a plechy se prohýbají, volte proto garáže od spolehlivých prodejců. Součástí dodávky může být také montáž garáže.