Mezi nejoblíbenější garáže patří ty s pultovou střechou. Ideální rozměr je 3x 5 nebo 3x6 m.


Levná plechová garáž

Levná plechová garáž o rozměrech 3x5 m je ideální pro jedno auto střední třídy. Plechové garáže do 25 m2 nepodléhají stavebnímu povolení. Tento typ garáží pořídíte v ceně okolo 12000 Kč. Můžete si objednat plechovou garáž s montáží na klíč nebo ji smontovat svépomocí.


Hledáte kvalitu za nízkou cenu?

Chcete-li si postavit na zahradě montovanou garáž, zcela jistě vás zajímá cena. Chcete, aby vám garáž sloužila několik let? Pak raději investujte a pořiďte si levnou garáž, která je se zárukou kvality. Tu pořídíte od 12 000 Kč. Tato investice se vám brzy vrátí v podobě dlouhé životnosti garáže a také její bezúdržbovosti.


Plechová garáž na míru

Při výběru levné plechové garáže je možno ji nechat uzpůsobit svým požadavkům. Vybrat si můžete potřebný rozměr, také libovolnou barvu plechu nebo rovnou může mít garáž omítku. Přizpůsobit lze také výšku garáže nebo typ vrat. Na velké stroje a vozy můžete využít také montované haly. Materiál musí být odolný vůči korozi, zapomeňte na tenké plechy, které se snadno ohnou. Samozřejmostí je tužší a stabilnější konstrukce.