Nechcete nechávat svoje vozidlo na pospas větru, dešti a riziku krádeže? Řešení je samozřejmě celá řada, ale pokud preferujete především jednoduchost a nízké pořizovací náklady, potom je ideální volba nasnadě.


Levné plechové garáže jsou oproti klasickým zděným garážím samozřejmě nesrovnatelně cenově výhodnější, navíc nevyžadují téměř žádnou údržbu a přitom jsou schopny odolávat špatným povětrnostním podmínkám i dlouhá léta.


Snadná montáž a minimum údržby

Ty nejobyčejnější levné plechové garáže můžete pořídit řádově dokonce i jen za tisíce korun. Díky pozinkovanému provedení opláštění jsou tyto přístřešky dostatečně odolné vůči korozi a jejich udržování nedá prakticky žádnou práci.


Snadná montáž levné plechové garáže je další podstatnou výhodou, která pro mnohé může být při rozhodování o koupi zásadním faktorem. Jednotlivé díly dáte i sami nebo s pomocí dohromady během několika hodin. Stejně jednoduše pak můžete garáž zase rozmontovat a například převést nebo přesunout jinam.


Plechovou garáž lze řešit i na míru

Pokud se nehodláte spokojit s některou z již hotových nabízených verzí plechových garáží, není problém ani pořízení plechové garáže na míru. Variant vzhledu, stejně jako velikostí, je samozřejmě velká škála. Rozdílné mohou být tvary střech, provedení dveří, nátěr a podobně.


Multifunkční řešení

Levné plechové garáže lze samozřejmě využít k celé řadě účelů, nejen jako přístřešek pro automobil, motocykl nebo jiné vozidlo. Plechová garáž může sloužit například jako kůlna nebo menší skladiště materiálu, kde budou vaše věci v bezpečí před výkyvy počasí i před nenechavýma rukama zlodějů. Využít ji tak můžete jak na svém pozemku u domu, tak i například na staveništích apod.


Pokud příliš nedbáte na estetickou stránku a zajímá vás především funkčnost, praktičnost a samozřejmě nízká pořizovací cena. Je plechová garáž to pravé pro vás.