Nejdůležitější otázkou před výběrem garáže je materiál, ze kterého má být postavena. Nejlevněji vyjde dřevěná garáž, která není příliš vhodná jako dílna. Mnohem lepším řešením je plechová garáž, která je rychlé a levné řešení pro garážování aut a jízdních kol, uskladnění stavebního materiálu, atd. Navíc ji smontujete velmi rychle.


Proč si vybrat montovanou garáž?

Pokud si pod pojmem plechová garáž představíte nevzhlednou boudu z plechu, jste na velkém omylu. Montované garáže mají kvalitní provedení, atraktivní vzhled a především velmi příznivou cenu. Výrobci často nabízí desetiletou záruku, která předesílá skutečně dlouhou životnost plechové garáže. Stěny garáže se vyrábějí z žárově pozinkovaných ocelových profilů, s venkovní dekorační omítkou, kterou snadno přizpůsobíte domu. V základní ceně můžete získat také výklopná vrata.


Výhodou jsou stejné boční vstupní dveře, okna nebo přístavek ke garáži. Plechové garáže se staví na betonový základ, ale je možné je kdykoliv přemístit jinam. Standardní šířka garáže je 3 m, výška stěny 2 m. Vrata garáže mají tříbodový uzamykatelný systém.


Montovaná dvojgaráž

Potřebujete místo hned pro dvě auta? Standardní dvojgaráž má šířku 6 m, výšku stěny 5 m. Jsou osázeny dvěma vraty, lze na přání vybrat i další doplňky nebo garáž rozšířit. Velké montované garáže lze přizpůsobit na míru zákazníkovi. Lze kombinovat jednotlivá stání nebo řadové garáže.


Řadová garáž

Řadové garáže se prodávají formou jednotlivých kusů nebo řady garáží. Za jeden garážový box získáte velkou cenovou úsporu. Každou garáž můžete libovolně přemisťovat. Boxy si postavíte vedle sebe v libovolném množství. Boxy mohou být také průchozí nebo přepažené.


Plechové garáže mají velkou oblibu. Nemusíte se obávat uskladnění dražších vozů či materiálů. Garáže mají kvalitní vrata, ale i další zabezpečení. Lze je například napojit na bezpečnostní systém.