Každý z nás touží po vlastním bydlení. Ne každý má však finanční možnosti takové, že si koupí dům za několik milionů. Nemáte-li naditou peněženku, nezoufejte. Máme pro vás řešení!


Bydlení rychle a levně

Mobilní domy jsou skvělé řešení pro všechny, kdo chtějí bydlet trvale či přechodně, ale hlavně rychle a levně. luxusní mobilní dům pořídíte již od 250 000 Kč. Postavit si levný domek na vlastním pozemku je velmi výhodné řešení.


Využít mobilní dům mohou mladé páry jako startovací byty, i senioři, kteří už nemají příliš vysoké nároky. Mobilní domy však nemusí plnit jen funkci na bydlení. Lze je využít také jako kanceláře, sídla firem, sklady, rekreační chaty, ubytování pro hosty, apod. Nový mobilní dům s vybavením pořídíte již od 250 000 korun. Za luxusní mobilní dům zaplatíte okolo 500 000 až 1 000 000 korun. Mobilní domy jsou skutečně variabilní a tak si lze vybírat z mnoha modelů, rozměrů a variant.


Malý či velký nebo skládaný?

Mobilní dům má nejčastěji rozměr 9x3 m. Dají se však pořídit i větší s rozměry s délkou od 7 do 15 m a šířkou až 4,5 m. Hmotnost je okolo 2 t. Pokud vám nestačí vnitřní uspořádání mobilního domu, pak lze zakoupit montované domy z prefabrikátů, které lze libovolně skládat na sebe či vedle sebe.


Výhodou mobilního domu je rychlost, s jakou můžete bydlet ve svém vysněném domečku. Jakmile si vhodný dům vyberete, můžete jej mít k dispozici do týdne. Dům lze usadit na piloty či zemní vruty, není tedy nutné řešit stavební povolení. Domy jsou energeticky nenáročné, s dodatečným zateplením je lze využívat celoročně jako plnohodnotnou alternativu klasického bytu či domu.