Potřebujete vyřešit parkování vašeho vozu rychle, levně a efektivně? Vhodným řešením je pořízení levné plechové garáže. Máte-li omezený rozpočet nebo nechcete garáž využívat stále, plechová garáž bude to pravé řešení.


Jaké jsou výhody plechové garáže

Plechové garáže v sobě skrývají komfort v podobě pořízení levné garáže přímo od výrobce. Plechové garáže jsou vyrobeny z odolného pozinkovaného plechu, který je odolný proti korozi a náklady na jeho údržbu jsou nulové.


Výhody plechové garáže:

  • široké využití - garážové stání pro vůz, sklad, prodejní stánek, zahradní domek, dílna na staveništi, apod.
  • nízké pořizovací náklady
  • snadná montáž i demontáž
  • ochrana vozu před deštěm, sněhem, UV zářením, korozí

Plechové garáže jsou velmi lehké, není potřeba řešit stavební povolení. Vybrat si můžete garáž se sedlovou nebo pultovou střechou, s výklopnými či křídlovými vraty. Panely jsou spojené šrouby. Oblíbené jsou plechové garáže opatřené omítkou, s nejrůznějším příslušenstvím, jako jsou okapy, boční dveře, okna, bezpečnostní alarmy, osvětlení. Levné plechové garáže zvládnete smontovat svépomocí nebo si lze objednat dodání včetně montáže. Díky vzorníku RAL si lze barevně přizpůsobit vzhled garáže. Na zahradě vám může stát červená, zelená či žlutá plechová garáž.


Plechová garáž ochrání váš majetek před krádežemi. Kdykoliv ji lze smontovat a demontovat, uskladnit či převézt jinam. Chcete-li však skutečně kvalitní garáž s dlouhou životností, obraťte se na ověřeného dodavatele. Vyhněte se levným garážím, které zakoupíte bez dokladu, od překupníků. Nevýhodou jsou nekvalitní materiály, problémy s reklamací a ani pořizovací cena nemusí být konečná. Nechejte si vyrobit plechovou garáž na míru podle velikosti pozemku, kde bude garáž stát, i způsobu využití.


Plechovou garáž je vhodné umístit do stínu, aby nedocházelo k přehřátí od slunce. Terén by měl být rovný. Jako podklad lze použít asfalt, beton, písek, štěrk i srovnanou zeminu.