23.2.2018

V současnosti se spousta lidí snaží při stavbě garáže ušetřit. Většinou se totiž strašně vyčerpá stavbou domu a na garáž už jim buď nezbývají vůbec peníze, nebo jenom velmi málo. Naštěstí jsou tu i levné garáže. Nabízejí ale také kvalitu?

14.2.2018

Potřebujete garáž? Pokud ano, pak určitě zvažujete, jakou si vybrat. Některé varianty jsou levnější, jiné dražší. Představíme vám řešení, při kterém ušetříte hodně peněz.

8.2.2018

Nikdo nepochybuje o tom, že s betonovou garáží se dá hodně ušetřit. Určitě nikdo z nás nechce zbytečně vyhazovat peníze. Zděné garáže jsou z tohoto pohledu žroutem peněz. Kolik a jak můžete uspořit?

plechová garáž

25.1.2018

Zaparkovat auto s minimálními náklady je cílem většiny lidí. Stačí vybrat správnou garáž a může se vám to velice snadno podařit. Které garáže jsou nejlevnější?

plachtová garáž

10.1.2018

Garáž, postavená za méně než 90 minut a v ceně hluboko pod 20 000 Kč. Připadá vám to jako pohádka, jako vize z říše snů? Pak vězte, že tomu není. Nejde o pohádku, je to realita, které si můžete užívat – tedy pokud budete chtít. A jistě chtít budete, taková představa je totiž velice lákavá.

15.12.2017

Potřebujete garážovat auto co nejlevněji? Potom máte celou řadu možností. Rozhodně vás ale nenabádáme k tomu, abyste třeba v případě garáží hledali ta nejlevnější řešení původem z Asie a podobně. Ať už si vyberete cokoli, vždy hledejte kvalitu. Nechtějte to nejlevnější za každou cenu, to se nevyplácí. Někdy je lepší si trochu připlatit.

8.12.2017

Garáž může být různá. Vyrobená z různého materiálu dřevem či plachtou počínaje, přes plech až po beton. Rozhodnutí, který materiál nakonec využijete, je čistě a jenom na vás. Ve hře je pochopitelně více faktorů a každý by se měl rozhodovat především podle sebe, zohlednit svoje požadavky a potřeby. Řešení, které vyhovuje jednomu, nemusí totiž vůbec vyhovovat někomu jinému.

17.11.2017

Pořizovací investice při výstavbě domu jsou v dnešní době opravdu vysoké a je už téměř lhostejné, zda si dům stavíte sami svépomocí, nebo dáte přednost zhotovení od firmy na klíč. Pokud není součástí domu i garáž, mnoho lidí se pak snaží při následné stavbě garáže pro svůj automobil ušetřit. Při stavbě domu se totiž „vyšťavila“ a mnoho finančních prostředků už nezbývá. Jaká garáže vás tedy vyjde nejlevněji?

garáž

30.10.2017

Nikdo z vás určitě nechce, aby vaše parkování bylo příliš drahé. Naopak každý by rád snížil náklady na minimum. Jak na to? Cílem je koupit garáž co nejlevněji. Všechno je možné dopředu promyslet. Jako nejlevnější alternativu garáže můžete zřejmě vybrat plachtovou garáž. Ta je plně funkční, i když na ni řada lidí pohlíží jako na něco lehce méněcenného.

12.10.2017

Aut stále přibývá. Mnohé rodiny se nespokojí s jedním vozem, potřebují hned dvě auta. Přitom nejde o rozmar, ale naprostou nutnost. Jeden vůz potřebuje manžel, druhý manželka. Každý totiž jezdí do práce jinam, v jinou hodinu a kromě toho potřebuje pro rodinu zajistit i spoustu dalších povinností. Proto se hodí probrat možnosti, jak nejlevněji garážovat auta.

23.9.2017

Ekonomika hýbe světem. Každý chce všechno zvládnout co nejlevněji. Nikomu se nechce platit peníze zbytečně. Platí to samozřejmě i o garážování vašeho plechového miláčka. Nikdo nechce, aby stálo statisíce. Každý by rád ušetřil. Zkusme si proto udělat pomyslný žebříček garáží.

7.9.2017
Cílem každého majitele vozu je pořídit parkování pro svoji plechovou chloubu co nejlevněji. Nikdo z vás určitě nechce platit ohromné sumy za pořízení garáže. Jak tuto situaci vyřešit? Není nic jednoduššího, než si udělat cenové srovnání garáží a rozhodnout se pro takovou garáž, která bude znamenat nejnižší náklady.

16.8.2017


Chcete si dopřát odpočinek na zahradě? Pak si vyberte houpací síť nebo houpací křeslo.

2.8.2017

Potřebujete rychle a levně vyřešit parkování pro vůz? Pak sáhněte po řešení v podobě montované plechové garáže.

25.7.2017

Klasické interiérové vířivky jistě znáte. Víte však, že existují venkovní vířivky, které vám umožní relaxovat bez ohledu na počasí?

19.7.2017

Zahradní bazény jsou skvělým osvěžením pro děti i dospělé. Děti v nich rády skotačí a vymýšlí nejrůznější hry.

6.7.2017

Grilování na zahradě k létu neodmyslitelně patří. Spousta přátel, kvalitního jídla i dobrého pití jsou hlavními důvody, proč mají lidé grilování tak rádi.

29.6.2017


Prázdniny se blíží a děti budou chtít dovádět na zahradě. Víte, čím je zabavit?

22.6.2017


Pokud jste si pořídili slunečník, je důležité nezapomenout na podstavec, který je jeho nezbytnou součástí a zajistí stabilitu.

21.6.2017

Osvěžení v parném létě vždy přijde vhod. Když teploty překračují třicítku, obvykle už pouze studené pití nepomáhá. Je nutné se zchladit nejen vnitřně, ale i z venku.

20.6.2017

Nejběžnějším typem garáže je stále cihlová stavba, ale v posledních deseti letech jsou čím dál tím více žádanější i montované garáže.

19.6.2017


Zaparkovat na noc vůz jednoduše před dům není úplně ten nejlepší nápad. Když pomineme zloděje, pořád mohou zničehonic začít padat kroupy a poškodit motorovému miláčkovi kapotu i okna.

16.6.2017

Zahradní bazény nejsou v současnosti ničím ojedinělým a již dávno se nejedná o žádný velký nadstandard, který by byl určen pouze pro horních deset tisíc. Proto není nutné vyhazovat peníze za nadzemní bazén, ale pár let šetřit a pořídit si mnohem lepší zapuštěný bazén.

15.6.2017

Garáže dnes bývají nedílnou součástí většiny rodinných domů. Ty jsou ale obvykle koncipovány pouze pro jedno auto. Jakmile ale koupíte do rodiny nový vůz, nastává menší problém.

14.6.2017

Práce na zahradě je mnohdy zdlouhavá a úmorná. Existuje však mnoho nástrojů, které nám ji pomohou ulehčit.

13.6.2017

Nejdůležitější otázkou před stavbou bazénu je dostatečný vodní zdroj, který poslouží k jeho napouštění. Důležité je spočítat si i množství vody, která bude do bazénu potřeba.

12.6.2017

Ne všude dosáhne zahradní sekačka. Vyžínač bude perfektním pomocníkem pro osekání okrajů trávníků u plotů, zídek, garáže. Křovinořez pomůže zdolat náletové dřeviny, staré rostliny a houževnatý porost.

23.5.2017

Zahradní stavby mohou mít široké spektrum využití. Například plechová garáž poslouží jako dílna, úschova sportovních potřeb a ochrana vozu. Zahradní domek lze použít jako chatku, dílná nebo sklad nářadí. Vždy je důležité zvolit správné umístění a také materiál.

22.5.2017

Zahradní posezení je součástí naprosté většiny zahrad. Není k tomu potřeba budovat nic světoborného, stačí vytáhnout pár kousků nábytku ven. Ten by ale měl být odolný, jinak by se mohlo stát, že se s ním brzy rozloučíte.

19.5.2017

Když se rozhodnete postavit si ke zdi domu pergolu, uvažujte o širších souvislostech. Pergola bez zastřešení ztrácí smysl. Nemůžete pod ní pobývat, když je špatné počasí, například prší. Problémy nastávají i tehdy, když příliš svítí slunce. Přemíra UV paprsků je škodlivá. Potíže ale vyřeší zastřešení pergoly.

18.5.2017

Design okolí rodinného domu bývá často tvrdý oříšek i pro renomovaného architekta. Podívejte se na přehled nejčastějších chyb při úpravě okolí domů, chat a chalup.

17.5.2017

Dosáhnout průzračné vody v domácím bazénu není příliš složité, ale před započetím koupací sezóny se můžete pěkně zapotit.

16.5.2017

V dnešní době je zcela standardním jevem více vozů v rodině. Pak nastává otázka, kde všechny ty vozy zaparkovat. Jedním z levných a nenáročných řešení je pak pořízení plechové garáže.

15.5.2017

Snad v každé domácnosti se nachází alespoň pár kousků nářadí pro případ, že by bylo potřeba zatlouct pár hřebíků či něco přišroubovat.

12.5.2017

Většina lidí používá garáž nejen na parkování vozu, ale také jako sklad nebo dílnu. Díky skladování mnoha věcí v ní hrozí požár a také nejrůznější úrazy. Jak dosáhnout bezpečného prostoru pro vás i pro vaše děti?

11.5.2017

Potřebujete si na zahradě vybudovat chodníčky? Při rozhodování, jaký materiál zvolit, bude rozhodovat cena i náročnost samotné pokládky.

10.5.2017

Ochránit vozidlo v podmínkách, které mnohdy panují v našich ulicích, není zrovna jednoduché. I když budete mít štěstí a vandalové a zloději se vašemu vozu vyhnout obloukem, stále vám ho může zdevastovat třeba krupobití.

9.5.2017

Zahrada je prostor, který se dá využít jak k aktivnímu, ale i k pasivnímu odpočinku. Pokud vám jde o to druhé, měli byste se zamyslet nad houpačkou. K relaxaci je mnohem vhodnější než obligátní lehátko.

5.5.2017

Na zahradě si můžete vylepšit kondici nejen sekáním trávníku, plaváním v bazénu či starostí o rostlinstvo, ale i na trampolíně.

3.5.2017

Mobilní garáže jsou skvělým řešením, jak si vybudovat velkou nebo naopak bezbariérovou garáž. Stačí zvolit vhodnou velikost.

2.5.2017

Nejlepším způsobem jak bojovat proti otravnému vedru, je skočit šipku do vody. A není proto potřeba chodit na koupaliště, pořídit si zahradní bazén dnes nemusí být synonymem bankrotu.

28.4.2017

Shromažďovat dešťovou vodu je v každé zahradě velmi důležité. Zaléváte zadarmo a získáte kvalitní měkkou vodu plnou živin. Sbírat vodu můžete z okapu garáže i domu. Stačí jakákoliv nádoba.

27.4.2017

Garáž v mnoha rodinách neslouží jen pro parkování vozů, ale také jako skladiště, dílna, tělocvična či malý bar. Co by vám v garáži nemělo chybět?

26.4.2017

Garáž je nejspolehlivějším způsobem, jak vůz ochránit před mnoha vlivy. V místech, kde není možné mít zděnou garáž, je alternativou plechová garáž. Proč?

24.4.2017

Zastřešení na zahradě je velice užitečné a mnohdy i nezbytné. Chrání před rozmary počasí nejen lidi, ale i majetek.

21.4.2017

Levné plechové garáže, které se vyrábí v Polsku jsou velmi populární. Je však potřeba si vybrat správně.

20.4.2017

Mnoho motoristů si láme hlavu nad tím, zda má smysl pořizovat si garáž. Přinášíme vám některé výhody parkování vozu v garáži a zohledníme i některá "ale".

19.4.2017

V době stále rostoucích cen energií hledáme nejrůznější řešení, jak ušetřit. Jednou z variant jsou solární panely. Ty můžete umístit na dům i na střechu garáže či přístřešku na auto.

18.4.2017

Mít garáž nebo nemít? Toť otázka. Za pár hodin můžete mít postavenou levnou plechovou garáž, se kterou získáte mnohem více, než myslíte. Proč byste měli pořízení garáže zvážit?

14.4.2017

Plechovky a jiné obaly s nátěrovými hmotami je potřeba skladovat tak, aby byly použitelné i po delším čase.

13.4.2017

Automobil by neměl být vystavován denně různým povětrnostním podmínkám, proto je vhodné pořídit pro něj garáž. Chcete levné řešení?

11.4.2017

Plechové garáže patří mezi oblíbené produkty dnešní doby. Víte, na co se zaměřit při jejím nákupu?

10.4.2017

Okolí garáže a příjezdová cesta musí být zpevněny. Nejoblíbenější je zámková dlažba, která zvládne i zátěž vozu.

6.4.2017

Šetřit na ochranných prvcích auta není příliš chytré. Kvalitní alarm i lak jsou důležité, ale mnohem důležitější je zastřešení, ve kterém bude vůz chráněn nejen před deštěm, ale i před zloději.

5.4.2017

Víte, kam v zahradě umístit plechovou garáž, bazén i houpací síť? Vše by mělo být sladěno tak, aby měla zahrada harmonický vzhled.

4.4.2017

Pravidelná údržba zahrady se neobejde bez sekačky na trávu. Měla by být v každé garáži.

 

3.4.2017

Vůz před domem nechce parkovat každý, je vhodnějším řešením pro něj pořídit garáž. Montované garáže jsou skvělou alternativou ke klasickým zděným garážím.

 

Mezi nejoblíbenější garáže patří ty s pultovou střechou. Ideální rozměr je 3x 5 nebo 3x6 m.

Potřebujete zaparkovat svůj vůz a nechcete stavět novou garáž? Jde to i s levnou garáží.

Plechové garáže pozinkované jsou stále více oblíbené a nemusí sloužit pouze na parkování auta, jistě pro ně najdete široké využití. Při výběru je potřeba zvážit několik věcí, aby byla garáž plně funkční a splnila vaše požadavky.

Potřebujete na pozemek postavit garáž? Buď ji zahrnete do plánů novostavby nebo pro dodatečné umístění můžete zvolit levné a účelné řešení.

Postavit vlastní dům nepatří mezi prkotiny. Nejdříve musíte vyběhat všechna povolení a to není žádná legrace.

Každý, kdo staví dům, si jej do detailu naplánuje, vymyslí si bazén, fontánu, ale garáž zpravidla není brána v potaz. I garáž vyžaduje pozornost.

Dřevo patří k oblíbeným stavebním materiálům po celá staletí. Jaké má výhody a nevýhody?

Už dávno se podlaha nedělá pouze z betonu. Dnešní materiály podlah musí splňovat řadu požadavků.

Beton je v zahradě nepostradatelný.

Nechcete nechávat svoje vozidlo na pospas větru, dešti a riziku krádeže? Řešení je samozřejmě celá řada, ale pokud preferujete především jednoduchost a nízké pořizovací náklady, potom je ideální volba nasnadě.

Blíží se jaro a s ním i potřeba připravit půdu tak, aby byla kvalitní a zelenině se na ní dařilo. Práci vám mohou ulehčit kultivátory se spalovacími motory. Jednodušší stroje pouze nakypří půdu, ty nejvýkonnější také posekají trávu nebo odhrabou sníh.

Krádež, živelné pohromy či vandalismus jsou nejčastější důvody, proč pojišťujeme svůj majetek. Pojistit lze i plechovou garáž.

garáž

Parkovat auto pod širákem se vám nezdá jako nejlepší způsob umístění. Vůz je vystaven sněhu, dešti, větru, mrazu i slunci a také zlodějům a vandalům. Proč uvažovat o garáži?

Pojem plechová garáž si nejčastěji spojujeme s místem pro parkování vozu. Stačí pár drobných změn a z plechové garáže v barvě RAL může být v okamžiku šatna pro pracovníky na stavbě, sklad či přístřešek na nářadí.

garáž

Prostorná garáž je velmi důležitá součást rodinného domu. V případě, že nemáte garáž u domu postavenou, je nejvyšší čas si ji pořídit. Přinášíme vám přehled nejprodávanějších garáží a jejich výhod.

mobilní dům

ydlet rychle a levně? V dnešní době to není nemožné. Mobilní domy jsou jedním z řešení, jak bydlet snadno, bez nutnosti stavebního povolení. Trend bydlení na kolečkách k nám přišel z USA, ale populární je také v UK nebo v Holandsku a dalších zemích.

Plechová garáž je velmi nenáročná na montáž. Je však potřeba připravit vhodný podklad. K položení garáže z plechu vám přitom postačí čtyři dlaždice. Důležité však je hledisko, jak budeme garáž využívat.

Nejdůležitější otázkou před výběrem garáže je materiál, ze kterého má být postavena. Nejlevněji vyjde dřevěná garáž, která není příliš vhodná jako dílna. Mnohem lepším řešením je plechová garáž, která je rychlé a levné řešení pro garážování aut a jízdních kol, uskladnění stavebního materiálu, atd. Navíc ji smontujete velmi rychle.

plechová garáž

 

 Chcete novou garáž? Máte na výběr z celé řady materiálů - dřevo, plech, zděné garáže, přístřešky. Nejlevnější variantou jsou plechové garáže. Poradíme vám, co vše je potřeba ke zhotovení plechové garáže.

Každý z nás touží po vlastním bydlení. Ne každý má však finanční možnosti takové, že si koupí dům za několik milionů. Nemáte-li naditou peněženku, nezoufejte. Máme pro vás řešení!

Stavba garáže není nic náročného, ale i tak se najdou lidé, kteří se dopustí řady nezvratitelných chyb. Jak na garáž?

Potřebujete vyřešit parkování vašeho vozu rychle, levně a efektivně? Vhodným řešením je pořízení levné plechové garáže. Máte-li omezený rozpočet nebo nechcete garáž využívat stále, plechová garáž bude to pravé řešení.